Home

 

Galery

To order

Sold

Info

 

Tutorials

Gemstones

News

Links

 


white/transparant - yellow/orange - orange/brown - pink/red - purple - blue - green - black/grey - only silver/gold - multicolour

Earrings Lady of the Forest

  "The richness I achieve comes from Nature, the source of my inspiration".
- Claude Monet

Oorbellen van 925 Sterling Zilver en een zoetwaterparel.

Deze oorbellen zijn eigenlijk heel simpel, maar juist die eenvoud geeft ze gratie. En deze oorbellen zetten mijn fantasie danig aan het werk, want ik zie ze aan de oren van één of andere bosnimf of een ander wonderschoon vrouwelijk natuurwezen. In een prachtige groene jurk in verschillende tintjes en natuurlijk op blote voeten. Nou ja, ze zullen bij iets gewonere wezens ook heel mooi staan.

Een langgerekte druppelvorm, veel wrapwerk, en natuurlijk spiralen. De zoetwaterparel is groen geverfd in een heel bijzondere kleur, donkergroen, maar als je goed kijkt, zie je ook hemelsblauw. Echt heel mooi.

Deze oorbellen hebben een totale lengte, dus inclusief de oorhaak (klaphaken), van 6,5 cm.

BESTELLEN

Prijs: € 49,50
Earrings Lady of the Forest
code: O1021