Labradoriet hanger zilver
Labradoriet hanger
Een hanger van Sterling zilver met een briolet van Labradoriet. De steen heeft een vrij platte druppelvorm en is facetgeslepen. Deze steen heeft een heel duidelijk streepjespatroon, wat diagonaal over het oppervlak loopt. De kleur op de foto's zit er zeker in, maar ik ontwaar ook zacht goudgeel en zacht blauw en die tintjes lopen zo'n beetje in elkaar over, het is allemaal erg afhankelijk van de lichtinval. De achterkant is net zo, maar de streepjes lopen natuurlijk in spiegelbeeld.
Het gaat alleen om de hanger, maar wil je er een kettinkje bij, dan kan dat natuurlijk, je kunt kiezen voor het wat fijnere Rolo-kettinkje (vooral geschikt voor de wat kortere lengtes) of de ovale schakelketting. Deze laatste is wat meer voor de grotere lengte, bijvoorbeeld richting je buik.
- je ontvangt gegarandeerd de steen die je ziet op de foto's
- authentiek en door mij met de hand gemaakt
- Sterling zilver
- Labradoriet
- totale hoogte incl. ophangoogje is 3,8 cm. en de breedte is 2 cm. Tip: check de afmetingen op een liniaal zodat je een goed beeld hebt van de grootte.