Gouden Parel oorbellen
Parel oorbellen
Oorbellen van 14K Goldfill met een zoetwaterparel. Deze oorbellen kunnen ook worden besteld met een 14K Goldfilled oorsteker (zie laatste foto) of klaphaak. Door de toevoeging van zwaar geoxideerd zilver zijn dit pareloorbellen met een bite; ze krijgen nét dat beetje pit waar ik zo van hou. De combinatie van chique goud en parel met dat zwarte zilver geeft de zachte energie van de parel een stevige en robuuste uitstraling. Want zacht vrouwelijk en stoer en robuust gaan prachtig samen.
Dit zijn zoetwaterparels en ze zijn niet helemaal perfect rond, je ziet hier en daar een lijntje lopen, ook kan de laag van parelmoer op sommige plekken wat dunner zijn. Dit zie je alleen als je de parels een diepgaand onderzoek laat ondergaan, zo in je oren zijn het schitterende parels met een prachtige parelmoerglans.
- je ontvangt misschien andere oorbellen die je ziet op de foto's maar ze zijn er eigenlijk niet van te onderscheiden
- authentiek en door mij met de hand gemaakt
- 14K Goldfill
- Zoetwaterparel
- totale hoogte inclusief oorhaken is 2,8 cm. dat is gemeten met de ronde oorhaak, hou er rekening mee dat de lengte anders is met een oorsteker of met een klaphaak. Wil je de klaphaak of oorsteker even bekijken, klik dan hier.